RKS1J100MCNAHFGS
Numărul produsului DigiKey
RKS1J100MCNAHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RKS1J100MCNAHFGS
Descriere
CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 40mOhm 3000h la 125°C
Categorie
Valori nominale
Producător
Nichicon
Aplicații
De uz universal
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
218 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.18 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
10 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C