HHXF500GRA470MHA0G
Numărul produsului DigiKey
565-HHXF500GRA470MHA0GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
565-HHXF500GRA470MHA0GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-HHXF500GRA470MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HHXF500GRA470MHA0G
Descriere
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 50V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 24mOhm 3000h la 135°C
Categorie
Serie
Caracteristici
Anti-vibrații
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
360 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.6 A @ 100 kHz
Capacitanță
47 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
24mOhm
Durată de funcționare la temp.
3000h la 135°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C