PSMN4R8-100BSEJ nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 22
Fișă de date
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 3.847
Infineon Technologies
În stoc: 993
Infineon Technologies
Panjit International Inc.
În stoc: 862
Rohm Semiconductor
În stoc: 800
Vishay Siliconix
În stoc: 167
Canal-N 100 V 120A (Tj) 405W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK