SQM120N10-3M8_GE3
Numărul produsului DigiKey
SQM120N10-3M8_GE3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SQM120N10-3M8_GE3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SQM120N10-3M8_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SQM120N10-3M8_GE3
Descriere
MOSFET N-CH 100V 120A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SQM120N10-3M8_GE3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
190 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7230 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,8mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 250µA