FDB035N10A
Numărul produsului DigiKey
FDB035N10ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDB035N10ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDB035N10ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDB035N10A
Descriere
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 120A (Tc) 333W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDB035N10A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
116 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7295 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
333W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,5mOhm la 75A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA