PSMN2R3-100SSEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN2R3-100SSEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN2R3-100SSEJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN2R3-100SSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN2R3-100SSEJ
Descriere
APPLICATION SPECIFIC POWER MOSFE
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 255A (Tc) 341W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN2R3-100SSEJ Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
17200 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
341W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,2mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
160 nC @ 10 V