XRCGB32M000F1H18R0 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Murata Electronics
În stoc: 1.098
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 2.192
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Jauch Quartz
În stoc: 10
Jauch Quartz
32 MHz ±10ppm Cristal 9pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
XRCGB32M000F1H18R0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB32M000F1H18R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB32M000F1H18R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB32M000F1H18R0
Descriere
32.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
XRCGB32M000F1H18R0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
9pF