XRCGB32M000F1H83R0
Numărul produsului DigiKey
490-18338-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18338-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB32M000F1H83R0
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 9pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGB32M000F1H83R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
9pF
Număr produs de bază
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms