C1E-32.000-8-1015-X-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1E-32.000-8-1015-X-R
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C1E-32.000-8-1015-X-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF