Q 32,0-JXS22-8-10/15-T1-FU-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1293-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-1293-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-1293-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 8pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
8pF