Q 32,0-JXS21-9-10/15-T1-FU-WA-LF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Jauch Quartz
În stoc: 10
Fișă de date
Similar
Jauch Quartz
În stoc: 4.541
Fișă de date
CTS-Frequency Controls
În stoc: 3.280
CTS-Frequency Controls
Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
ECS Inc.
IQD Frequency Products
32 MHz ±10ppm Cristal 9pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Q 32,0-JXS21-9-10/15-T1-FU-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1287-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
9pF