XTR-240-24
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-240-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-240-24
Descriere
O/P +24V10A
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
93%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,89" l x 4,93" Î (125,0mm x 48,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V