TDR-480-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4910-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TDR-480-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
92,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 550V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,06" L x 3,37" l x 4,93" Î (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)