TDR-480-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4911-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TDR-480-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 10A
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 550V c.a. (trifazic)
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
5,06" L x 3,37" l x 4,93" Î (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)