TDR-960-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4913-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TDR-960-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 960W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 20A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Eficiență
94,5%
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 550V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
480V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
780V
Mărime/Dimensiune
5,91" L x 4,33" l x 4,93" Î (150,0mm x 110,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V