SDR-960-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4461-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDR-960-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 960W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 20A
Modele EDA/CAD
SDR-960-48 Modele
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
180 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
254V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
5,91" L x 4,33" l x 4,93" Î (150,0mm x 110,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V