SDR-240-24
Numărul produsului DigiKey
1866-1081-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDR-240-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Modele EDA/CAD
SDR-240-24 Modele
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
88 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
124V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 2,48" l x 4,93" Î (113,5mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V