SDR-480-48
Numărul produsului DigiKey
1866-1084-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDR-480-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 10A
Modele EDA/CAD
SDR-480-48 Modele
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
5,06" L x 3,37" l x 4,93" Î (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V