NDR-120-24
Numărul produsului DigiKey
1866-3518-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NDR-120-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Modele EDA/CAD
NDR-120-24 Modele
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
88%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 1,57" l x 4,93" Î (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V