FL1P-22NA-1-G24V
Numărul produsului DigiKey
458-1953-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FL1P-22NA-1-G24V
Descriere
LED PNL IND GREEN 29MM SRW TER
Descriere detaliată
Led Indicator panou Verde – 60° 24V 20mA Bornă cu șurub
Categorie
Curent
20mA
Dimensiuni decupare panou
0,87" (22,00mm)
Dimensiune lentilă
29,00mm diam.
Valoare nominală în milicandele
8000 – 10000mcd
Culoare lampă
Verde
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Verde
Unghi de vizualizare
60°
Transparență lentilă
Stil terminație
Bornă cu șurub
Protecție la infiltrare
IP50
Tensiune
24V