TDR-240-24
Numărul produsului DigiKey
1866-5584-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TDR-240-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
92%
Tensiune c.a. - Intrare
340 – 550V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
480V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
780V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 2,48" l x 4,93" Î (113,5mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V