WDR-240-24
Numărul produsului DigiKey
1866-1090-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WDR-240-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
91%
Tensiune c.a. - Intrare
180 – 550V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
254V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
780V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 2,48" l x 4,93" Î (113,5mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V