XDR-240E-24
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-240E-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-240E-24
Descriere
O/P +24V10A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,56" L x 1,57" l (116,0mm x 40,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V