XDR-120E-24
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-120E-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-120E-24
Descriere
O/P +24V 5A
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,56" L x 1,18" l (116,0mm x 30,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V