XDR-150E-24
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-150E-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-150E-24
Descriere
O/P +24V 6.5A/230VAC 5.2A/115VAC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 6,5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
6,5A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
156W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,56" L x 1,18" l (116,0mm x 30,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V