XDR-150E-48
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-150E-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-150E-48
Descriere
O/P +48V 3.25A/230VAC 2.6A/115VA
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 3,25A
Curent - Ieșire (Max)
3,25A
Putere (wați)
156W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,56" L x 1,18" l (116,0mm x 30,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V