XTR-960-24
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-960-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-960-24
Descriere
O/P +24V40A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
40A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
960W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94,5%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
5,20" L x 3,78" l x 4,93" Î (132,0mm x 96,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V