XTR-960-24PI nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
XTR-960-24PI
Numărul produsului DigiKey
1866-XTR-960-24PI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTR-960-24PI
Descriere
O/P +24V40A
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
40A
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
4.87 kV
Eficiență
94,5%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
800V
Mărime/Dimensiune
5,19" L x 3,78" l (132,0mm x 96,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V