IAUMN10S5N016GAUMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUMN10S5N016GAUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUMN10S5N016GAUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUMN10S5N016GAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUMN10S5N016GAUMA1
Descriere
MOSFET_(75V 120V(
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 220A (Tj) 325W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOG-4-1
Modele EDA/CAD
IAUMN10S5N016GAUMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
190 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
13570 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
325W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOG-4-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,6mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 230µA