IAUT260N10S5N019ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IAUT260N10S5N019ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IAUT260N10S5N019ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IAUT260N10S5N019ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUT260N10S5N019ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 260A 8HSOF
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 260A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOF-8-1
Modele EDA/CAD
IAUT260N10S5N019ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
166 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11830 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOF-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,9mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 210µA