IPT015N10N5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPT015N10N5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPT015N10N5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPT015N10N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPT015N10N5ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 300A 8HSOF
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 300A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOF-8-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPT015N10N5ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
211 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
16000 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOF-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,5mOhm la 150A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 250µA