IPT017N12NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPT017N12NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPT017N12NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPT017N12NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPT017N12NM6ATMA1
Descriere
OPTIMOS 6 POWER-TRANSISTOR,120V
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 120 V 29A (Ta), 331A (Tc) 3W (Ta), 395W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOF-8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
141 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11000 pF @ 60 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 395W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
120 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
8V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOF-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,7mOhm la 150A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 275µA