IPT017N10NF2SATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPT017N10NF2SATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPT017N10NF2SATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPT017N10NF2SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPT017N10NF2SATMA1
Descriere
MOSFET
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 33A (Ta), 294A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOF-8-10
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPT017N10NF2SATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
195 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9300 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOF-8-10
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,75mOhm la 150A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 216µA