IPT017N10NM5LF2ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPT017N10NM5LF2ATMA1
Descriere
IPT017N10NM5LF2ATMA1
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 32A (Ta), 321A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOF-8-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPT017N10NM5LF2ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
206 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
17000 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOF-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,6mOhm la 150A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,9V la 280µA