IPTC017N10NM5LF2ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPTC017N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPTC017N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPTC017N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPTC017N10NM5LF2ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 32A (Ta), 321A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montare pe suprafață PG-HDSOP-16-2
Modele EDA/CAD
IPTC017N10NM5LF2ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
206 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
17000 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HDSOP-16-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,5mOhm la 150A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,9V la 280µA