IPF018N10NM5LF2ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Descriere
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 31A (Ta), 259A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-7-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPF018N10NM5LF2ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
206 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
17000 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-7-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,7mOhm la 100A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,9V la 280µA