IPB017N10N5LFATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB017N10N5LFATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB017N10N5LFATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB017N10N5LFATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB017N10N5LFATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 180A TO263-7
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 180A (Tc) 313W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-7
Modele EDA/CAD
IPB017N10N5LFATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
195 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
840 pF @ 50 V
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
313W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,7mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,1V la 270µA