APG1608ZGC
Numărul produsului DigiKey
754-1356-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1356-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1356-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APG1608ZGC
Descriere
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APG1608ZGC Modele
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Lungime de undă - Maximă
515nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,28mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V