APG1608QBC/D
Numărul produsului DigiKey
754-1351-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1351-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1351-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APG1608QBC/D
Descriere
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 465nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APG1608QBC/D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
460nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,28mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V