NTHD3100CT1G
Numărul produsului DigiKey
NTHD3100CT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NTHD3100CT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NTHD3100CT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NTHD3100CT1G
Descriere
MOSFET N/P-CH 20V 2.9A CHIPFET
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 20V 2,9A, 3,2A 1,1W Montare pe suprafață ChipFET™
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NTHD3100CT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
1,2V la 250µA
Producător
onsemi
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
2,3nC la 4,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
165pF la 10V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
1,1W
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal N și P
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
8-SMD, Derivații plate
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
ChipFET™
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
2,9A, 3,2A
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
80mOhm la 2,9A, 4,5V