PIC18F16Q40-E/REB
Numărul produsului DigiKey
150-PIC18F16Q40-E/REB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F16Q40-E/REB
Descriere
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 20VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 18F CI microcontroler 8bit 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Modele EDA/CAD
PIC18F16Q40-E/REB Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
64MHz