APHHS1005QBC/D
Numărul produsului DigiKey
754-1504-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1504-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1504-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APHHS1005QBC/D
Descriere
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Albastru 465nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
APHHS1005QBC/D Modele
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
140°
Lungime de undă - Maximă
460nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
0,80mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V