APHHS1005SURCK
Numărul produsului DigiKey
754-1104-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1104-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1104-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APHHS1005SURCK
Descriere
LED RED CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Roșu 630nm Indicație cu leduri – discretă 1,95V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
APHHS1005SURCK Modele
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
645nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
0,80mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,95V