APHHS1005SYCK
Numărul produsului DigiKey
754-1105-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1105-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1105-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APHHS1005SYCK
Descriere
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Galben 590nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
APHHS1005SYCK Modele
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
590nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
0,80mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V