APHHS1005SECK
Numărul produsului DigiKey
754-1103-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1103-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1103-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APHHS1005SECK
Descriere
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Portocaliu 601nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
APHHS1005SECK Modele
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
610nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
0,80mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V