CLVC1G175MDCKREP
Numărul produsului DigiKey
296-22111-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-22111-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-22111-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CLVC1G175MDCKREP
Descriere
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Flip Flop 1 Element Tip D 1 Bit Margine pozitivă 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CLVC1G175MDCKREP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Întârziere propagare max. la V, Max CL
5ns la 5V, 50pF
Producător
Texas Instruments
Tip declanșator
Margine pozitivă
Serie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Curent - În repaus (Iq)
10 µA
Funcție
Resetare
Capacitanță intrare
3 pF
Tip
Tip D
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Neinversat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de elemente
1
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-6
Număr de biți per element
1
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Frecvență ceas
175 MHz