XRCGB24M000F1SBBR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB24M000F1SBBR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB24M000F1SBBR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB24M000F1SBBR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB24M000F1SBBR0
Descriere
2.0X1.6MM 24.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±10ppm Cristal 8pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000F1SBBR0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF