IPT026N12NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPT026N12NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPT026N12NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPT026N12NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPT026N12NM6ATMA1
Descriere
IPT026N12NM6ATMA1
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 120 V 23A (Ta), 224A (Tc) 3W (Ta), 283W (Tc) Montare pe suprafață PG-HSOF-8-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPT026N12NM6ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
88 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6500 pF @ 60 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 283W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
120 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
8V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HSOF-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,6mOhm la 115A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 169µA