CM5441Z101B-10
Numărul produsului DigiKey
240-2489-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CM5441Z101B-10
Descriere
CMC 75A 2LN 100 OHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 100 Ohms @ 100 MHz 75A DCR 0,3mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CM5441Z101B-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,540" L x 0,410" l (13,72mm x 10,41mm)
Valoare nominală curent (Max)
75A
Înălțime (Max)
0,424" (10,77mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,3mOhm