CM8663Z161B-10
Numărul produsului DigiKey
240-2982-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CM8663Z161B-10
Descriere
CMC 82A 2LN 160 OHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 160 Ohms @ 100 MHz 82A DCR 0,15mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CM8663Z161B-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 155°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Impedanță la frecvență
160 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,866" L x 0,630" l (22,00mm x 16,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
82A
Înălțime (Max)
0,650" (16,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,15mOhm